Hakkımızda

Şirketimiz, 1999 yılından beri medya ve iletişim sektöründe müşterilerine kalite ve güvenliği onaylanmış uluslararası büyük ve güvenilir markaların binlerce teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile sunmaktayız.
 
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik yaklaşımların ve sosyal sorumlulukların bilincinde, gelişime, yeniliklere açık, genç ve dinamik bir firmayız.
 
Profesyonel medya sektöründe son kullanıcıların tercihi olan Sony ürünlerin Türkiyedeki tek bayisi olarak sektörde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel disk ürünlerinde LACİE, SEAGATE,WD ve Toshiba vb. markaların ürün gamı ile müşterilerimizin yanında yer almaktayız.
 
Mevcut portföyümüz kapsamında ana medya iletişim kanalları, Üniversiteler, Yapım Şirketleri ve Prodüksiyon firmalarına hizmet sunmaktayız. Ayrıca Devlet kurumlarının Veri Depolama ürünlerinin ihale ile alımlarında Depo teslim malzeme teslim yapılmaktadır.
 
Şirket olarak, tüketiciler için en önemli seçicilik unsuru olan; en son teknolojiyi en uygun fiyata ve en güvenilir garantiyle alma felsefesine uygun hizmet anlayışı kapsamında 7 gün 24 saat satış hizmeti verilmekte olup, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.